HANDEL ZAGRANICZNY

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-06-05 20:17:41

Adam

Gość

Zagadnienia Dragun-Gernter i Voss

Witam

Właśnie napisałem do sznownej pani doktor Dragun-Gernter z prośbą o podanie zagadnień. Jak tylko odpisze pześlę Wam te informacje.

Czekamy tez na wiadomosc od Ewy z zagadnieniami od Voss

pzdr

 

#2 2010-06-07 08:24:36

Magda

Gość

Re: Zagadnienia Dragun-Gernter i Voss

To ja siebie dodam, że pisałam do dziewczyn na goldenline, które skończyły HZ w zeszłym roku. Nie pamiętają pytań, ale obie mówią, że test nie był trudny, z ogólnych zagadnień i można było się porozumiewać, każdy siedział, gdzie chciał. Obejmował przedmioty, z których było najwięcej zajęć. Jedna mówiła na ustnym o temacie dotyczącym pracy, a druga o negocjacjach a drugie pytanie wylosowała z etyki biznesu. I ogólnie komisja jest miła i pomagają, a oceny to prawie same 5.

 

#3 2010-06-07 13:36:35

adam

Gość

Re: Zagadnienia Dragun-Gernter i Voss

niestety od pani Dragun-Gertner dostalem odpowiedz nast:

Pytania do testu pochodza od

wszystkich wykładowców i obejmują prezentowane w toku zajęć
zagadnienia. Są
natury ogólnej, nie mogę jednak podać konkretnych pytań ze względów

oczywistych.
M.Dragun-Gertner

 

#4 2010-06-09 13:11:43

Robert

Gość

Re: Zagadnienia Dragun-Gernter i Voss

Myślę, że wystarczy przejrzeć prezentacje i będzie ok. Nie ma się co spinać - wynik pozytywny jest gwarantowany. Nie takie egzaminy się zdawało. Trochę się osłuchaliśmy więc nie spodziewam się problemów;)

Wie ktoś może jak wygląda sprawa przesunięcia egzaminu ustnego? Zaproponowany wybitnie mi nie pasuje.

pozdrawiam

 

#5 2010-06-15 21:55:22

Adam

Gość

Re: Zagadnienia Dragun-Gernter i Voss

A kiedy jest w koncu ten ustny, 25 ?? .. test jest 19 jak to jest ladnie pokazane w extranecie,a ustny ..

I dla tych co jeszcze nie maja - pisze pytania z 'rozliczen miedzynarodowych' i 'logistyki', ktos jeszcze podawal pytania .. nie pamietam kto .. prosze o ich przypomnienie

1. polecenie przelewu - zmiana/odwolanie. Kto dokonuje?
2. potwierdzenie akredytywy. Kto potwierdza?
3. inkaso w hz
4. formy inkaso
4. na czym polega wykonanie akredytywy

Logistyka: (niestety tylko pytania bez odpowiedzi.. mowil, ze to proste bedzie )
1. Strategia logistyczna na poziomie zintegrowaym dotyczy relacji celow ...
2. procedury logistyczne w hz zawieraja sie glownie w zakresie pojeciowym...
3. EANCOM ...
4.LCD logistyczne centra dystrybucji, pelnia role...
5. przyjmuje sie, ze transport multimodalny w odroznieniu od intermodalnego to ...
6. Time Critial Manufacturing ...

 

#6 2010-06-17 11:01:16

Magda

Gość

Re: Zagadnienia Dragun-Gernter i Voss

Były jeszcze pytania z przedmiotu o szumnej nazwie: "Handel elektroniczny w biznesie międzynarodowym":

początki internetu
cechy społeczeństwa informacyjnego
cechy dobrej strony internetowej
podpis elektroniczny
spam
wyszukiwarki

Szkoda, że nie mamy pytań z marketingu i finansów. Może by tak jeszcze napisać do p. Drewniaka i p. Buszko... 

Z marketingu od tej pani, która opowiadała o Matopacie ma nie być pytań - na zajęciach w niedzielę, na których były 3 osoby ) pytałam o pytania i odpowiedziała, że pytań od niej nie będzie bo jej zajęcia są czysto praktyczne (?!)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiagalaxy.pun.pl www.bikefans.pun.pl www.mpo-liga.pun.pl www.fretki.pun.pl www.future-esport.pun.pl